Андрій Дзюня народився в Криму. Після окупації Криму переселився до Києва. З 2014года займається документальної репортажної зйомкою в якості оператора
ВІД КОЛЕСА
Незважаючи на відсутність відповідної освіти, досвіду і грошей студенти вирішують будувати гоночний болід і брати участь в міжнародних змаганнях. Вони навіть уявити собі не могли скільки перешкод на них чекатиме на шляху до поставленої мети.
Повернутись
АНДРІЙ ЛИТВИНЕНКО
Відзняв свій перший документальний фільм, коли жив у Херсоні. Йому так сподобалося, що вирішив займатися цим надалі. Потів вчився в університеті. Зробив кілька документальних, телевізійних та ігрових проектів. Вчився у Варшаві, у документальній студії школи А. Вайди. Зараз планую відзняти такий фільм, який вразить усіх вас!
НАУКА ПЕРЕМОЖЕ!
Українська наука - світ де відбуваються справжні дива. Але ж яким є реальний стан речей в українській науці? За що боряться українські вчені та яким є майбутнє держави без них?
Повернутись
АННА ДОБРОВА
ДО СТОЛУ!
Молоді активісти зважуються на художній експеримент: прийти у випадково обраний двір спального району Києва та запропонувати мешканцям свої послуги, щоб урізноманітнити життя у дворі. На їхню ініціативу відгукуються найбільш небайдужі та активні представники двору – бабусі та пропонують свій незвичний творчий задум.
Повернутись
В'ЯЧЕСЛАВ (СЛАВІК) БІГУН
В'ячеслав (Славік) Бігун народився в багато-етнічному Закарпатті, вивчав право та іноземні мови в провідних університетах України та світу; вчений-юрист. Перші його аматорськіфільми— про студентське життя в Україні та США; певний час провівуГоллівуді. Упродовж останніх 15 роківзаймався юридичною наукою, практикою та журналістикою, а також громадською діяльністю. У 2011 роціопублікував книгу "Юридичні фільми". Працюючи юристом в Європейському суді з прав людини, професійно зайнявся кіно. Провів численні презентації з кіно про права людини (останнім часом в Італії, Румунії, Литві, Грузії, Туреччині, Ірландії). Продовжуючи займатися юрнаукою та здобуваючи професійну освіту режисера, працює над першими професійними фільмами: "Серце мами" (про Лесю Гонгадзе), "Україна в Суді" (про захист прав людини) та "Мати" (про долю матері за оповіданням О. Довженко)
МІЖ ПЕКЛОМ ТА РАЄМ
Заради дітей спраглі справедливості жителі-активісти колись райського місця, біля хат яких виростає індустріальний монстр, виводять на чисту воду державу в першій українській екологічній справі в Європейському суді з прав людини.
Повернутись
М. ВАДІМСЬКИЙ
Виходець з Донбасу, Вадімський багато років був підприємцем і реалізовував різноманітні проекти: від мовної школи в Оксфорді до крамниці товарів для кемпінгу в Донецьку. У 2011 році вступив до паризької арт-школи, де вивчав образотворче й ілюстративне мистецтво. Влітку 2013 року повернувся до Донецька, а вже за декілька місяців опинився на Київському Майдані у вирії подій Революції гідності, де почав знімати документальну стрічку «Уніформа». Навесні 2014 року Вадімський знов приїхав до рідного Донецьку і на власні очі побачив, як політичний конфлікт перетворився у громадянську війну. Він втратив свій бізнес. Проте мовні навички, знання місцевих особливостей і досвід кінооператора, здобутий у роботі над документальним фільмом, допомогли знайти роботу в європейських медіа. У 2014 – 2016 рр. працював із такими медіакомпаніями, як Axel Springer, Paris Match, Le Monde, FRANCE 24, ARTE та іншими.
СИН ДОНБАСУ
Михалич, фермер з Луганська, дивом рятується з полону батальйону Бетмен (ЛНР). Поблизу Луганська він більше не може займатися землеробством і організовує ферму в чорнобильській зоні відчуження. Михалич садить свій перший урожай ...
Повернутись
НАТАЛІЯ ПОГУДІНА
Наталія Погудіна український режисер, оператор. Живе та працює в Ризі, Латвія. Закінчила Київський національний університет ім. І. К. Карпенка-Карого, спеціалізація кінотелеоператорство у 2016 році. Приймала учать у різноманітних проектах з документального кіно. «Зорі Донбасу» - її перший режисерський досвід. Вона продовжує працювати як оператор, а також почала зйомки нового документального фільму, родинної історії, яка відбувається на фоні воєнного конфлікту на сході України.
ЗОРІ ДОНБАСУ
Фільм складається з жіночих голосів - голосів шахтарських жінок. Їх сповіді ведуть нас вулицями маленького містечка Червонопартизанськ, що знаходиться на тимчасово окупованих територіях України.
Повернутись
ПЕТРО АРМЯНОВСЬКИЙ
Петро Армяновський (Донецьк, 1985) - перформер, режисер, драматург. Навчався у студії Донецькому Камерного театру "Жуки", "Школі перформансу", у Марини Абрамович. Створював різноманітні роботи у Донецьку, Києві, Москві, Львові.
ВИБОРИ ЯКИХ НЕ БУЛО
Погляд зсередини на роботу виборчої комісії в Донецьку навесні 2014 року. Нас захоплювали озброєні проросійські бойовики, а ми продовжували організовувати вибори президента України.
Повернутись
СТОЯНОВА МАРІЯ
Стоянова Марія закінчила «Києво-Могилянську академію» за спеціальністю "Культурологія" та Центрально-європейський університет (Будапешт) за спеціальністю "Соціологія та соціальна антропологія". Працювала журналісткою, перекладачкою, медіа координаторкою та координаторкою освітньої секції на українських міжнародних кінофестивалях. Перший досвід створення документального кіно отримала під час навчання у Будапешті. Надалі знімала та монтувала аматорські відеоролики, а також відео, присвячені захисту прав людини - зокрема, активістські акції на теми ЛГБТ та ґендеру.
ЕКСПЕДИЦІЯ
Фільм-коробка, фільм-розкоп, фільм-схованки. Короткий екскурс в археологію сьогодення.
Повернутись
ТЕТЯНА ДОРОДНІЦИНА
ХТО таКая?
Хто ти? Яким ти себе уявляєш? Каї 27. З чого складається життя тендітної дівчини, коли вона поет і бунтар?