Анна Ютченко – фотографка та відеографка. Закінчила магістерську програму "Школа журналістики" Українського католицького університету. Співавторка короткометражного документального фільму "Живі і нескорені". Працює з документальними та мистецькими аудіовізуальними проектами.
Діана Горбань – журналістка-фрілансерка, фотографка та відеографка, працює в креативних індустріях. Закінчила магістерську програму "Школа журналістики" Українського католицького університету. Студентка у Лабораторія для молодих документалістів Indie Lab (2020), сценарна лабораторія Terrarium (2019) Wiz-Art Film School (2018). Актриса в театрі УКУ "На симонових стовпах".
ТАК МУТ СПІВАТИ
"Так мут співати" - фільм-колаж, який сплітає людські досвіди, сороміцькі пісні та плин сучасного життя. Сороміцькі пісні - це співанки з еротичними мотивами, які співали на весіллях, вечорницях та застіллях. І хоча в побутовому житті ці пісні співати було соромно, через їхній зміст транслювалися моделі поведінки чоловіка та жінки. Традиція складання співанок існує й досі. Остап Богославець з Надвірної переосмислює сучасний світ молоді у власних співанках.
Повернутись
Дмитро Грешко
Натхненний переглянутими документальними стрічками, які допомогли змінити світ на краще, зрозумів, що також хоче взяти участь в процесі створення фільмів. З 2019 року займається вивченням та зйомкою документальних фільмів.
Основна зайнятість це розробка мобільних відеоігор та активна участь в організації заходів Закарпатської фільм комісії для розвитку кінематографу в Закарпатті, а саме кінофестивалю CMIFF.
2019 році в м. Ужгород закінчив тижневі режисерські курси наративного кіно в кіношколі "Скалка 2019" та закінчив двомісячні курси авторського документального кіно CinemaLab від Харківської школи візуального мистецтва, під керівництвом Любові Дуракової.
Продовжуючи досліджувати тему "порятунку", створив документальний короткометражний фільм про працівників швидкої допомоги - "Врятуйте мене, лікарю!".
ВРЯТУЙТЕ МЕНЕ, ЛІКАРЮ
Фільм "Врятуйте мене, лікарю!" розповідає про роботу бригади швидкої допомоги в новорічні свята в м. Київ. Основні герої це три працівники бригади швидкої допомоги: лікар, фельдшер та водій. Ідея фільму це передача атмосфери роботи бригади швидкої допомоги в новорічні свята, виклики та пацієнти з якими вони стикаються протягом робочої добової зміни.
Повернутись
Павло Дорогой
Павло Дорогой –– фотограф-документаліст, режисер документального кіно, дослідник радянської фотографії другої половини XX століття. Народився 1985 року в Харкові. Навчався у школі сучасної фотографії «ДОКДОКДОК», працює з архівною та вернакулярною фотографією. Дійсні проєкти стосуються відносин особистої та колективної пам'яті. Цікавиться радянською архітектурною спадщиною та її майбутнім під час декомунізації.
ЩОДЕННИК 1937
Фільм складається з щоденників та фото 1937 року придбаних режисером на ринку у Харкові. Чому люди позбавляють себе пам'яті про радянський досвід? Чи можна відтворити історичну епоху через особисті історії і що є важливішим колективна чи особиста пам'ять? Де точка перетину особистого досвіду та колективного? - в фокусі майбутнього документального дослідження.
Повернутись
Єгор Кадомцев
Єгор Кадомцев народився і виріс в Києві. В юні роки захоплювався брейкінгом і хіп-хоп хореографією, тому під час вступу на режисерський факультет він вже знав, що зніме фільм про неформальну культуру. На 3 курсі розпочались зйомки курсової роботи, яка з часом переросла в самостійний фільм. Три роки по тому, за підтримки воркшопу для молодих документалістів Indie Lab, робота над дебютом була завершена.
ЛАМАНА КУЛЬТУРА
У 90-ті роки минулого сторіччя Київ захопила нова культура, яка прийшла з заходу - брейкданс. Юрій Савченко, або як його тоді всі кликали Флюс, був тим, хто "привіз брейкданс в Україну". Це історія про долю людини, яка змінила культурний ландшафт України, але досі живе мрією про танець.
Повернутись
Олена Макаренко
Олена Макаренко, журналістка Олена народилася і живе в Києві. Закінчила «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю «видавнича справа і редагування». Із листопада 2015-го року висвітлює події і процеси, що відбуваються в Україні, для іноземної аудиторії на сторінках видання Euromaidan Press. Під час роботи над темою про місцеві вибори у Кривому Розі познайомилася із місцевим активістом Антоном Кравченком, про якого потім вирішила зняти кіно.
МІСТО ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ
Після Революції Гідності Антон повертається в рідний Кривий Ріг. Він починає боротьбу проти корумпованої місцевої влади, суть якої не змінилася ще з радянських часів. система відплачує Антону за його активну позицію брудними кампаніями в продажних місцевих ЗМІ та судовими провадженнями проти нього. Одне з нагальних питань для Антона - налагодити роботу громадського транспорту в Кривому Розі, місті, яке називають найдовшим у Європі. Synopsis super short Антон Кравченко - активіст, що прагне зробити рідний Кривий Ріг кращим місцем для життя. Місцева корумпована система відплачує Антону за його активну позицію брудними кампаніями в продажних місцевих ЗМІ та судовими провадженнями проти нього.
Повернутись
Мукаєльянц Сергій
Народився 30 вересня 1987 року в Одесі. Закінчив Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за фахом «історія». Навчався на короткострокових курсах з режисури та операторського мистецтва у кіношколі ім. Віри Холодної в Одесі. Займається переважно зйомкою реклами та корпоративного відео, зробив декілька художніх робіт. У 2020 в рамках кінолабораторії Indie Lab завершив свою першу документальну короткометражну стрічку 5 Seconds Man.
5 SECNDS MAN
Данил Болдирєв професійний у швидкісному скелелазінні. У 2014 році він виборов золоту медаль у російського атлета й встановив новий світовий рекорд у фіналі чемпіонату світу. Він виграв змагання, але залишився відірваним від родичів та тренера у Донецьку.
Спортивне скелелазіння стає олімпійським видом спорту, яке вперше буде представлене у Токіо 2020. Данил вирішує здійснити свою мрію дитинства й взяти участь у Олімпіаді. Але він зтикається з тим, що змагатися доведеться й в 2 інших дисциплінах, трудності та боулдерінгу. Трудність й швидкість абсолютно протилежні дисципліни, такі як спринт та марафон. Тому Данил вимушений змінити свої навички та розробити власну стратегію, щоб реалізувати свою мрію дитинства.
Повернутись
ОЛЬГА ТА ОЛЕНА СЕМАК
Ольга Семак Ольга Семак народилася в Дніпрі. Вивчала журналістику в Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара. Закінчила аспірантуру на кафедрі філологічної та культурологічної підготовки журналістів. Опанувала річний курс «Digital Future of Journalism», започаткований Школою журналістики НаУКМА. Після навчання працювала газетним репортером та піар-менеджером в металургійній галузі. Після переїзду в Київ розпочала телевізійну кар`єру. З 2006 року – журналіст, спеціальний кореспондент програми «Вікна-новини» на телеканалі СТБ, з 2014 року – репортер програми «Факти» (ICTV).
В 2017 році засновує власний продакшен – кінокомпанію «Метрополіс». Створила кілька проектів для соціальних платформ в співпраці з Національним художнім музеєм України, Фундацією Кока-Кола та Фондом Олени Пінчук. «Деміург» - її дебют в документальному кіно.
ОленаСемак Олена Семак народилася в Дніпрі. Вивчала журналістику в Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара. Працювала журналістом в економічних та галузевих медіа.
В 2017 році разом із сестрою засновує власну продакшен-компанію «Метрополіс». У фокусі їхніх аудіовізуальних практик – соціальні теми, human interest stories, антропологічні розвідки, класичне та сучасне мистецтво, дослідження та збереження культурної спадщини. Олена працює як продюсерка, редакторка, співсценаристка.
ДЕМІУРГ
"Деміург" - це історія про життя маленького сільського аматорського театру на Волині та його режисера, відомого актора театру і кіно Петра Панчука. Керівник і трупа знають один одного з дитинства, але між ними прірва. Проте щороку ці два полюси міцно притягуються, аби разом створити на сцені інший уявний світ і насолодитися цією миттю.
Повернутись
Марія Шевченко
Марія Шевченко - тележурналістка, режисерка документальних фільмів. У 2016 році отримала ступінь магістра журналістики НаУКМА. «Родима пляма» - дебютний фільм Марії. Вона документує свою подорож до окупованого Криму, у пошуках важливих відповідей.
РОДИМА ПЛЯМА
"Родима пляма" – документальний фільм і водночас подорож режисерки, реальна та метафізична. Матері Марії діагностували шизофренію, коли дівчинці було два роки. Нині Марія фіксує процес своєї подорожі до окупованого Криму, куди вирушає в пошуках відповідей на надважливі питання. Чому хвороба стає стигмою? Як досягти близькості коли викривлена свідомість?? Марія шукає Матір, і родимка – її дороговказ.